• Wpisów:455
  • Średnio co: 5 dni
  • Ostatni wpis:5 lata temu, 22:40
  • Licznik odwiedzin:29 735 / 2479 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Chciałabym móc wejść do Twoich myśli, potem wyjść i spytać co naprawdę myślisz.
 

 
Tak ciężko być z kimś nie widząc jak to wszystko się dalej potoczy. Nadchodzi moment kiedy wiesz, że przeszłość już dawno odeszła i masz ochotę ułożyć sobie życie z kimś innym, po czym wspomnienia wbijają ci nóż w plecy i sama zaczynasz myśleć "czego ty tak na prawdę chcesz?" Najgorsze jest to, że skrzywdzona może zostać niczego winna osoba.
 

 
Chcesz to zajrzyj na dno mego serca, zobaczysz tamtych ludzi i te miejsca.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Dużym problemem większości ludzi jest to,że nie potrafią znaleźć szczęścia w teraźniejszości,tylko rozpamiętują przeszłość, która wydaje im się idealna.
 

 
Uwielbiam ten wzrok. Przenikasz nim do szpiku kości.
 

 
Dałam sobie z nim spokój, nie wracam, nie piszę, nie dzwonię. Mimo tego myślę, bo tego nie umiem opanować. Płaczę, bo tego nie umiem powstrzymać. Martwię się bo to silniejsze ode mnie. Kocham bo przecież serca sobie nie wyrwę.
 

 
W końcu się poddajesz. Nie walczysz, nie krzyczysz, nie płaczesz. Patrzysz obojętnym wzrokiem na to co Cię otacza i nie potrafisz już zrozumieć o co było to zamieszanie. Nie interesuję Cię już czy ktoś odejdzie albo czy może zranić. Zgadzasz się na wszystko.
 

 
Ludzie przychodzą i odchodzą. Dlatego powinniśmy wybierać takich, którzy nie odejdą. A nawet jeśli to co ? Pierdol ich. Będzie trudno, ale pierdol to.
 

 
Jesteś najlepszą osobą w moim życiu. Najwięcej mnie nauczyłeś, pomogłeś mi w podejmowaniu trudnych decyzji, akceptowałeś w pełni taką jaką jestem. Choć teraz z Tobą nie będę, to wylałam do przyjaciółek na Ciebie całą frustrację i teraz w pełni mogę powiedzieć, że było warto.
 

 
Coraz częściej przekonuję się że nie warto przywiązywać się do miejsc,rzeczy i ludzi. Miejsca się zmieniają, rzeczy psują. A ludzie ? Ludzie odchodzą.
 

 
Zamiast schudnąć, tyję. Zamiast zapomnieć, wspominam. Zamiast wziąć się w garść, rozklejam się jeszcze bardziej. Zamiast odejść, wracam. Zamiast kochać, nienawidzę. Zamiast nienawidzić, kocham. Zamiast śmiać się, płaczę. Zamiast żyć, umieram.
 

 
Przywiązana do krzesła narkomanka na głodzie przed którą położono woreczek z heroiną. Tak się właśnie czuję, gdy jesteś daleko.
 

 
Nigdy nie chciałabym zapomnieć tego co było. Tego jak się śmiałam, gdy się z Tobą drażniłam. Twojego dotyku. Twojego smaku ust. Naszych rozmów - CIEBIE PANIE R.
 

 
Nie zapomnę osoby, która znaczyła dla mnie wszystko.
R.
 

 
Come on. Come out. Come here.
 

 
Czasami tak trudno spojrzeń na kogoś, od kogo kiedyś nie mogliśmy oderwać wzroku.
 

 
Nawet gdybym miała dusić się łzami i gryźć wargi z bólu, dam radę.
 

 
I choć nie mam go na codzień, codziennie mam go w głowie.
 

 
Odpuścić to nie znaczy przestać kochać, tylko przestać walczyć.
 

 
W życiu chodzi głównie o to, by zamieniać marzenia we wspomnienia.
 

 
Cały czas się znamy, lecz to już nie to.
 

 
Śmierć rozwiązuje wszystkie problemy. Nie ma człowieka - nie ma problemu.
 

 
Hey boy, can you fill my cup ? : D
 

 
Tak trudno przestać kochać
i wymazać z pamięci wszystko co było,
co łączyło,
co dawało powody do życia.
To jakby przestać oddychać.
Tak ciężko przestać o kimś myśleć,
o kim cały czas myślimy.
Zapomnieć wciąż pamietając..